Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mam Tu Dla Was Kilka Textow Mojej Produkaji Licze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

teraz gdy samotność zabija mnie

patrzę w lustro nie widzę mnie

twoje odpicie

spoglądasz na mnie

wspomnienia czasów starych znowu uderzają (jak kat)

 

serce znowu pęka.

co dziennie widzę cię lecz już nie widzę w nas miłości

jeden błąd kilka słów

potrafi zniszczyć to co najpiękniejsze

 

przepraszam...

znów wyszedłem na dupka

nie chce wybaczenia chce tylko twojego szczęścia

ja się nie liczę ważna jesteś tylko ty

wiesz.. nadal kocham cię

nawet jeśli żyję w kłamstwie nie obchodzi to mnie

tylko miłość liczy się

 

nie chcesz mnie znać

dobra rozumiem

jestem zwykłym nieczułym (chujem)

przepraszam jeszcze raz

kocham cię...

 

 

niee niee niee!!

 

Tak...

 

 

Żegnaj...

 

 

 

 

Kolejna noc

I znowu strach

Strach przed następnym dniem

tylko gwiazdy na czystym niebie

a może to nie to

jedynym wyjściem może jest sen

i czekanie na kolejny dzień

 

 

Gdy zamknę oczy

Ciemność otoczy mnie

I pogrążę się w głęboki sen

A sen jak sen kiedyś kończy się

I zostaje tylko życie

 

 

A jeśli nie będzie jutra?

Pogrążę się w wiecznym śnie

Wymarzony świat jak z marzeń

Bez smutku

Bez cierpień

Bez drobnych upadków

 

 

 

Tu niema ciebie

Nie ma nikogo

Jestem tylko ja

I wykreowana rzeczywistość

Lecz idealnie tu nie jest

Każda chwila rani dusze

Obłęd wdziera się

I zamienia sen

W koszmarny dzień

 

 

A gdy mija noc duchy marzeń odchodzą w dal

 

 

 

 

 

Moze... Powinieniem Gonic za niespełnionymi mazeniami

 

 

ludzie mijani zostawiają ślad

w pamieci pełno tważy...

tych znanych i obcych...

przewijają się bez konca...

W MOJEJ GŁOWIE!!!

szerzą zamęt

 

 

Gdy Odwrucę się oni tam są...!!

przesladują mnie... (o Nie!!)

stale obserwują... (już dośc..)

nie mam nigdzie spokoju...(chcę życ!!)

wciąz osaczają mnie... (W spokoju!!)

duchy Przeszłosci... (zostawcie mnie!!)

 

 

Ja Chcę życ...

śnic w spokoju...

Nie MOge... Nie Daję rady...! (śmierc)

Niech zginą!! Przepadną ...!! (na zawsze...)

staram się uwolnic...

Życ z całych sił...

 

 

Pewnego dnia zerwę łancuhy...

dzien, codziennosc... Zmieni się... (na stałe!!)

Spalę...! Spale...! (zywym ogniem bedą palic się!)

Ogien Pochłonie... Maski... Soalą sie...

I znikną twaze... Straszne Twarze...!! (odeszły!)

uwolniłem sie!!...

 

 

Miną Strach... (O tak!!)

 

Czas Nadzieii... (znowu żyję...)

 

Nadejdzie Spokoj... (nareszcie)

 

Odeszli... Naewrucą...!

 

Znów...

Zostałem Sam... (NIEE!!)

 

 

 

Odzywasz się...

Ale Nie Wiesz, że Twoje słowa tylko ranią mnie...

Głębokie Rany Powiększają się...

Serce płacze bo ja kocham cię...

Nadzieje mam...

Głupi jestem...

łudze się...

Żyje w kłamstwie...

Jest Ok... Zawsze mówię

 

 

Karzde słowo Dobre, złe

Sprawia ból...

bo ja nie wiem...

Nie Wiem Że wciąż tak bardzo kocham cię.

Miłość ta sprawiła, że...

z bólu płakac mi się chce...!!

 

 

 

jestem królem...

królem kłamst, cierpien...

mój fikcyjny świat...

życie w złudzeniach...

to wszystko rani serce me...

a ty... przechodzisz obok mnie...

żucasz spojzenie... ja odwracam sie...

chcę zapomniec...

lecz nie da sie...

 

 

wiara czyni cuda...

głupcy powiadają...

wiara jest tym co ...

zabija mnie...

pali życym ogniem...

wypala mnie od srodka...!!

 

 

życie to sen...

gdy obudze się...

znikniesz ty...

miecz na wskros przebije mnie...

 

 

miecz kuty przezemnie...

w kazdej chwili mogo snu...

gdy patrzyłem na ciebie...

kułem miecz...

tworzyłem to...

Co zabiło Mnie.

 

 

 

 

Zył Sobie Chłopiec

biedny był (od zawsze)

pod gołym niebem spał

u boku gitare miał

umiał grac... spiewac o zyciu ktutego nie miał

słuchali go wszyscy

lech tylko kilku

rozumiało go

 

 

od miasta do miasta

od chwili do chwili

grał całe gnie

słyszacy go lidzie bili brawo mu

zapraszali do siebie

przyjmował zaproszenie

kolejnego dnia znikał

 

 

zostawiał tylko list(z podziekowaniami)

pewnego dnia

zrozumiał ze

jego wendruwka wreszcie skonczy sie

wtedy to zobaczył ją

zakochał sie

biedny niepozorny

wzią gitere

usiadł na rogu i grał

czekał

az podejdzie

 

 

gdy usłyszałą dzwieczny ton

piosenke płynacąz młodego serca

usiadła przy nim

słuchała

gdy skonczył... odezwałą sie

on zamilkł

nie wiedział co odpowiedziec na jej słowa

tylko razem

podniesli sie

 

 

 

chłopiec wzią gitere

ona chwyciła go za reke

i powedrowali dalej

 

 

od tamtej pory nikt nie widział chłopca

jego muzyka została zapomniana

dzisiaj gdy pisze to

chłopiec dalej zyje

zyje we mnie

muzyke ciagle gra... i radosnie idzie przez zycie

spotyka ludzi

ale nie zapomni nigdy tej

ktora złamała jego serce

 

Opublikowano

Żenada, aż ze śmiechu spadłem z krzesła.

 

Popróbuj rymów i coś z przekazem a nie jakieś teksty, byle co.

6504a07000005dd3.jpg

 

Jeżeli moja odpowiedź Ci pomogła to proszę daj mi +

Opublikowano

Żenua.

Chciałeś ocene to masz.

2/10

78520384107366447872.png

Mój brat, to mój Ziom, moje Ziomki jak rodzina. Zaraz po Matuli, o której nie zapominam. Kocham Cię Mamo, jeszcze wszystko się ułoży. Wnet kurwy pozdychają i to nam drzwi otworzy.

Opublikowano

@Up ty mu dajesz 2/10 no co ty chyba se jaja robisz xD Ja Ci dam 0,0000000000001/10 żeby nie było że nic.

P.S Nie zostaniesz poetom xD

Opublikowano

Teksty są bez przekazu.. :( A To się najbardziej liczy...

Rymy są np. mnie-mnie, to dla początkujących takie...

Ortografia, oraz literówki...

 

Ocenię Cię 3/10, za to, że w ogóle chciało Ci się to napisać.

54823f353119c_-_mcx-lorde-straight-hair-

Opublikowano

fajnie, tylko zapodaj bit i zaspiewaj to i nagraj to ocenimy;p

 

Niech wyśle teksty do agentów Ewy Farny lub innej polskiej piosenkarki to staną się hitem i będziesz mógł coś osiągnąć.

Nuta w innym języku + tekst o gównie + zajebista robota dj'a = Hit.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...